Prodej fungujících firem

Tato kategorie je určena nejen všem majitelům firem, kteří mají zájem o odprodání celé firmy či pouze určitého podílu, ale také investorům, kteří mají zájem o nákup některé aktivně fungující firmy či určitého podílu ve firmě. Služby, které v tomto ohledu nabízíme, se týkají celé zmíněné transakce – můžete od nás tedy očekávat reálné zhodnocení stavu firmy a sumarizaci rizik spojených s celým obchodem, v případě zájmu se také budeme účastnit celého procesu prodeje.

Ušetříme Vám čas a zminimalizujeme rizika

Na zřetel je nutné brát také to, že celý obchod může zabrat velké množství času a nakonec nemusí dopadnout tak výhodně jak se na první pohled zdá či nemusí dopadnout vůbec. Během prodeje/nákupu firmy je nutné sehnat maximální množství všech dostupných materiálů, například to na jakých trzích firma aktuálně podniká, zda není zatížena nějakými skrytými závazky a podobně, to vše stojí čas a peníze. Proto je zejména pro aktivní podnikatele výhodné nechat si vytvořit odhad firmy externě, tak aby byl co možná nejobjektivnější. To vše je součástí naší nabídky, proto pokud máte o některou z uvedených činností zájem, neváhejte a kontaktujte nás. Součástí našich služeb je pak samozřejmě 100% diskrétnost, která je u podobných akcí očekávána.

Pokud potřebujete také zřídit sídlo firmy v Praze či virtuální kancelář rádi Vám pomůžeme, z naší nabídky si určitě vyberete.

Dále můžete pokračovat

 

Kontaktujte nás:

+420 774 204 605

+420 241 401 260

info@centraloffice.cz

Kontaktní formulář: